1INCH Coin ve Bu 7 Altcoin’den Liste Dahil Sıcak Haberler Var!

SendingLabs, 7,5 milyon dolarlık tohum turunu tamamladığını açıkladı. MANTRA, Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde yeni bir kuluçka programını başlatacak. Ember, 1INCH Foundation’un kendi tokenini (1INCH Coin) satıyor olabileceğini bildirdi. Ve daha fazlası…

OMNI, 1INCH Coin ve bu 6 altcoin’den haberler var!

Sending Labs, 20 milyon dolarlık finansman sağladı!

Web3 iletişim platformu olan SendingLabs, geçtiğimiz günlerde 7,5 milyon dolarlık tohum turunu tamamladığını açıkladı. Böylece, toplam tohum turu finansmanını 20 milyon dolara çıkardığını duyurdu. Geçen yıl tamamlanan yatırım, merkezi olmayan iletişim alanında bir kilometre taşını işaret ediyor. SendingNetwork, Blockchain üzerinde TCP/IP modelini yeniden inşa ediyor. Böylece, merkezi olmayan bir iletişim ağı inşa etmeyi hedefliyor. Aynı zamanda merkezi olmayan yönlendiriciler kullanarak cüzdan adreslerini birleştirmeyi hedefliyor. Bunun yanında, cüzdan adreslerine dayalı peer-to-peer iletişimi sağlamayı amaçlıyor.

Drift Protocol, DRIFT tokenini çıkarıyor ve airdrop geliyor!

Solana tabanlı merkezi olmayan bir türev ticaret platformu olan Drift Protocol, önemli bir duyuruyu paylaştı. Buna göre protokol, birkaç hafta içinde DRIFT yönetişim tokenlerini piyasaya sürecek. Ayrıca, Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere, kullanıcılarına 100 milyon token airdrop yapacak. Bu tokenlerin çoğunu uzun vadeli Drift kullanıcılarına tahsis edilecek.

MANTRA’nın kuluçka programı başladı

Güvenlik odaklı Blockchain MANTRA, Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde yeni bir kuluçka programını başlatacak. Bu projeyle MANTRA, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da Gerçek Dünya Varlığı tokenizasyonunda inovasyonu teşvik etmeyi amaçlıyor. Bu bağlamda MANTRA, birleşik Arap Emirlikleri’nin önde gelen kurumsal hizmet sağlayıcısı Virtuzone ile işbirliği yapacak. Böylece, finansal destek, lisanslama, bankacılık ve idari hizmetler sunmayı hedefliyor.

Beş seçkin projenin MANTRA Chain ekosistemine entegre olmak için özel destek alacakları bir kuluçka programına katılma fırsatı sunulacak. Her bir proje, MANTRA’nın kurucusu ve CEO’sunun finanse ettiği 100.000 dolarlık bir tohum yatırımı alacak. Program, başarıyı teşvik etme amacıyla somut bir taahhüt ortaya koyuyor. Projeler, deneyimli proje yöneticilerinin rehberliği sayesinde ağ oluşturma fırsatları keşfedebilecek ve yatırımcı havuzuna erişim kazanarak gelecekteki büyüme için sağlam bir temel oluşturacaklar.

SOAI ABD MSB lisansını aldı, token ön satışı başlıyor!

SOAI, ABD MSB lisansını aldığını duyurdu. Bu hamlesiyle, mevzuata uyum yoluyla küresel yatırımcıların güvenini kazanmayı amaçlıyor. Ayrıca, küresel işletme stratejisini uygulamayı hedefliyor. Bu arada, SOAI token ön satışı başlamaya hazırlanıyor.

Bitget, OMNI1 ve PBUX’ı listeliyor!

Kripto para borsası Bitget, İnovasyon Bölgesi ve Kamu Blockchain Bölgesi’nde Omni Network’ü (OMNI1) başlatacak. Para yatırma kanalı şu anda açık. Ayrıca, alım satım işlemlerini yarın saat 20: 00’de açacak. Omni Network’ün Bitget’teki token kodu OMNI1 olacak. Ayrıca Bitget, PBUX/USDT’yi listeleyecek. Borsa şu anda para yatırma kanalının açık olduğunu açıkladı. Ticaret ise 23 Nisan’da TSİ 15:00’de başlayacak.

Tether, TRON ağında 1 milyar USDT daha ihraç ediyor

On-cain gözlemci Whale Alert’e göre, Tether Treasury, kısa süre önce Tron Blockchain’de 1 milyar USDT bastı.

1INCH Foundation, 1INCH Coin satıyor!

On-chain gözlemci Ember, 1INCH Foundation’un kendi tokenini (1INCH Coin) satıyor olabileceğini bildirdi. Ember’a göre, 1INCH Foundation piyasa yapıcı GSR Markets ile birlikte çalışıyor. Kısa süre önce Vakıf, GSR’nin cüzdan adresine 6 milyon 1INCH Coin (2,52 milyon dolar değerinde) transfer etti. GSR ise Binance, Crypto.com gibi borsalara 1,55 milyon 1INCH Coin (650.000 dolar değerinde) yatırdı. Ember, konuya ilişkin şu bilgileri paylaştı:

Bu, GSR aracılığıyla 1INCH tokenlerini satan 1inch Vakfı mı? 1inch Foundation çoklu imza adresi, 3 saat önce piyasa yapıcı GSR’nin cüzdan adresine 6 milyon 1INCH Coin (2,52 milyon dolar) aktardı ve ardından Binance/OKX/Gate/Bybit/Crypto.com gibi borsalara 1,55 milyon 1INCH (0,65 milyon dolar) transfer etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir